• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Akıllı Kilit Sistemleri


Akıllı Kilit, Şifreli Kilit,Kartlı Kilit, Parmak izli Kilit ve geçiş Kontrol Sistemleri İçin İrtibat Numaralarımız:

Akıllı Kilit Sistemleri:
Apartman Site Bina gibi toplu kullanımların yoğun olduğu yerlerde akıllı kilit diye bildiğimiz elektronik trajlı kilitler kullanılmaktadır.
Kullanım kolaylığı ve yüksek güvenlik sebebiyle tercih edilen akıllı kilit sistemleri çeşitli markalarda olsada en çok tercih edilen ve bilinen markalar olan Merter, Seenergy, Novacom gibi markaların bayii ve yetkili satıcısı olan KMS Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri deneyimli ve tecrübeli personelleri ile güvenle iş yaptırabileceğiniz bir firmadır.

Malesef her alanada olduğu gibi akıllı kilit sistemlerinde de yeterli tecrübe ve bilgiye sahip olmayan yetkisiz ve deneyimsiz kişiler çoğu yerde işlerini yarım yamalak yapıp paralarını aldıktan sonra telefonlarına cevap vermemekte iş yerleri de bulunmadığından maduriyetler yaşanmaktadır.

Yaklaşık 20 yıldır işyerimiz açık ve deneyimli ekibimizle Ankara da Montaj hizmeti vermekle birlikte tüm Türkiye yede bayisi olduğumuz ürünlerin satışını yapmaktayız.

Firmamızla çalışmaınız sizlerede kaliteli ürün uygun fiyat ve aradığınızda cevap alabilme gibi kazanç lar sağlayacaktır.

Telefonlarımız 7 gün24 Saat ulaşılabilirdir.  

0312 312 12 51 & 0532 501 12 51Apartman Kilit Sistemleri, akıllı kilit, trajlı kilit,elektronik kilit,bina kilit,akıllı kilit ankara, Kapı kilit sistemleri,kilit sistemleri, geçiş kontrol sistemleri

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret265302
Çalıştığımız Markalar