• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Oto Park Bariyer Sistemleri

Bariyer Ankara | Bariyer Fiyatları Ankara| Bariyer Sistemleri Ankara | Bariyer Sistemleri Fiyatları Ankara | Otopark Bariyer Sistemleri Ankara |

 

Ankara bariyer sistemleri ve kurulum hizmetlerinde firmamızı tercih etmenin büyük avantajları vardır.Bu avantajların en başında kaliteli ürün,ilkeli ve prensipli bir firma,deneyimli teknik ekip, kurum ve kuruluşlarla çalışmanın verdiği tecrübeye sahip bir firma ile çalışmaktasınız.

Bariyerlerin kontrolü noktasında HGS Plaka tanıma kumanda loop dedektör ve GSM ile giriş çıkış yapma olanağı mevcuttur.

Bariyer Sistemlerimiz kollu bariyer, mantar bariyer, rood broker(blok yol bariyeri) bariyer ve koldan kırılan bariyer çeşitleridir.

Kamuya açık ya da özel park alanlarında, özel konut ya da site girişlerinde araç geçişinin kontrol edilmesi ihtiyacı doğuyorsa, bariyerler en ideal çözümlerdir, üstelik araç trafiği yoğun olsa bile.

Bu sistemler, farklı malzemelerden yapılan gövdeler tarafından korunan motor ve kontrol ünitesinden oluşur. Paslanmaz çelik gövdeler, yoğun kullanım gerektiren uygulamalarda doğan kritik koşullar için tercih edilmektedir.

 Sitelerdeki ya da özel, kamuya açık veya konutlara ait otoparklardaki girişleri kontrol mü etmek istiyorsunuz?

Bariyerin hızlı açılması gereken dar girişlerden, 8 m.’ye kadar olan girişlere, her türlü giriş için çözüm mevcuttur. Kolun uzunluğuna, koruma kabininin bitimine ya da motor gövdesine göre farklılık gösteren bağımsız kontrol ünitesi ile, her ihtiyacı karşılamak mümkündür.

Herhangi bir kesintide motor içine yerleştirilmiş ek bataryalarla sistemin aynı şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Bu sistemlerin kurulumu ya da bakımı için özel bir yetkinliğe ihtiyaç yoktur. Bu sistemler, işlevselliğinin devamı için gerekli aksesuarlarla donatılmıştır.

Geniş girişleri mi kontrol etmek istiyorsunuz?

Geniş endüstriyel girişleri ve yükleme-boşaltma alanlarını kontrol etmeye yarayacak uzun kollar mevcuttur. Daha da önemlisi “efendi/köle” olarak adlandırılan fonksiyon sayesinde karşılıklı iki bariyerin eşlemesi (senkronizasyon) sağlanarak 6 ila 18 metre arası genişlikte giriş sistemleri kurmak mümkündür

ANKARA VE ÇEVRE İLLERDE OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ İLE HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZ PROFESYONEL EKİP,KALİTELİ ÜRÜN,GÜVENİLİR HİZMET ANLAYIŞI İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYMAKTADIR.    


PROJELERİNİZ İÇİN ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP EDEBİLİR,
0312 312 1 251 VE 0535 402 81 01 
NOLU TELEFONLARDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ VEYA
info@kmsguvenlik.com
MAİL ADRESİNE TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ.ankara bariyer,otopark bariyer,bariyer,kollu bariyer,ankara bariyer firmaları,kaliteli bariyer,ankara bariyer sistemleri,bariyer hızlı geçiş,bariyer hgs,uygun fiyatlı bariyer,bariyer fiyatları,hgs kontrol,ankara hgs kurulumu,otomatik geçiş,bariyer hgs,hgs bariyer sistemleri,direk geçiş,geçiş kontrol,plaka okuma,plaka tanıma,plaka tanıma sistemleri,ankara plaka tanıma,kumandalı geçiş,


 

Ücretsiz Keşif İstiyorum

 
 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret263297
Çalıştığımız Markalar