• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

ANKARA PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

 

    PERSONEL TAKİP SİSTEMİ ANKARA

     Personel takip sistemi ile personel takibi yapmak mı? 
     Artık    çok basit bir hal alan bu işlemde kullanılmakta
     olan üç adet    farklı cihaz türü bulunmaktadır.

     1- Yüz tanıma cihazı,

      2- Parmak izi okuyucu

     3-Kartlı şifreli geçiş kontrol terminali

   

 

Bu cihazlardan hangisini kullanacağınız tamamen sizin    ihtiyacınıza kalmış olmakla birlikte, cihazların güvenilirliği,  ihtiyacınız ve personel sayısı ya da kullanacak olduğunuz sektöre göre de değişebilir. Personel takip sistemi  hizmetimizi kuruluşumuzdan bu yana devam ettirmekteyiz. Uygun fiyat garantisi ile sunduğumuz personel takip sistemlerimizi siz de her sektörde çalışan personellerinizi takip etmek için kullanabilirsiniz.

 

Yüz tanıma personel takip sistemi Ankara hizmetimizi, Ankara’nın tüm ilçelerinde gerçekleştirmekteyiz. Bu sistemler, şüphesiz ki personel takip etmek için kullanılmakta olan en güvenilir sistemlerdir.

Çünkü yüz tanıma sistemlerinde, eşsiz ve benzersiz olan yüz okuma algoritması kullanılır. Bu algoritma, hiçbir insanın yüzünde aynı değildir. Bu da personellerin giriş ve çıkış yaparken, birbirleri yerine yüz okutması gibi bir seçeneği ortadan kaldırarak güvenilir bir takip işlemi yapmanızı sağlar.

Bu cihazların pek çok modelinde aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmenizi sağlayacak olan modelleri bulunur.
Kayıt hafızaları da bu geçiş tipleri göz önüne alınarak artırılabilmektedir. Personel takip programı ile kullanıldıklarında da muhteşem bir takip etme imkanı sunmaktadır.

Parmak izi personel takip sistemi Ankara’nın tüm ilçelerinde personel takip etmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu sistemlerde muhteşem parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi, eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahip olduğundan dolayı, personellerinizin birbirlerinin yerine parmak izi okutması yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Öncelikle bu cihazların kullanılabilmesi için personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Daha sonra da personellerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekir. Kayıt işleminde sonra her parmak izini okutan personel, bu cihazlar ile kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilecektir. Bu cihazlarda aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilirsiniz. Özellikle parmak izi kayıt hafızası dolduğunda bu şekilde geçiş yapmak, sistemi devamlı olarak aktif bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Kartlı personel takip sisteminde ise personelleri takip edebilmek için kart tanıma teknolojisi kullanılmaktadır. Kartlar, her personele bir adet olacak şekilde kayıt edilir. Bu kayıt işleminden sonra geçiş yapacak olan personeller, kartlarını 10 ile 15 santimetre mesafeden cihaza yaklaştırarak geçiş yapabilir. Kartın yanı sıra şifre imkânı da sunan kartlı geçiş cihazlarında, personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi bir dezavantaj bulunmaktadır. O yüzden günümüzde personel takibi için daha az ve geçiş kontrolü için ise daha sık kullanılmaktadır. Kartlı personel takip sistemi  fiyatları çok uygundur.

 

Personel takip sistemi Ankara distribütörü olan KMS Bilgi Teknolojileri; yüz tanıma sistemi, parmak izi tarama sistemi ve şifre-kartlı okuyucuları çok uygun fiyattan satışa sunmuştur. Peki siz bu uygun fiyatlar karşısında neden hala personellerinizi manuel olarak takip ediyorsunuz? Manuel takipte yaşadığınız tüm sorunlar ve yapılacak olan tüm hataları personel takip programı ve pdks cihazını bir arada kullanarak ortadan kaldıracaksınız!

Ücretsiz Keşif İstiyorum

 
 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret263298
Çalıştığımız Markalar