• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Ankara Personel Mesai Takip

⏰ Şimdi hesap zamanı.
✅Mesai ve Puantaj Takip
✅Giriş Çıkış Saat Takibi
✅Gurup Kişi Departman bazlı ayrıntılı rapor.
✅Anlık Saatlik Günlük Haftalık Aylık rapor.
✅Mesai başı, Ara Paydos, Çay molası, İş başı ve İş bitiş alarmları
✅Türkçe Arayüz Türkçe yazılım
✅Uzaktan eğitim ve destek
✅İki yıl ürün garantisi...
✅Parmak izi, Yüz tanıma,Kart ve Şifre Okuma
✅Uygun fiyat
✅Profesyonel servis ve Montaj ekibi
 
Profesyonellerin tercihi www.kmsbt.com ☎️0312 312 12 51
 
 

PDKS sisteminin  Açılımı PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ dir. Firmamız Ankara ve çevre illerde Kart, Şifre, Parmak izi ve Yüz tanıma sistemleri ile PERSONEL DEVAM KONTROL VE TAKİP  SİSTEMLERİNDE kurumlar ve KOBİ ler için bir çok proje tamamlamış ve kullanıcılarımızın hizmetine sunmuştur.

                         

PDKS Sistemleri iki farklı yöntemle çalışır.

  1. Kart, Şifre, Parmak izi ve Yüz tanıma sistemleri ile çalışan verileri kendi üzerinde depolayan bir veya daha fazla cihazın bir Program yardımıyla kontrol edilebilir olarak verilerinin toplanmasıdır.
  2. ACCESS KONTROL SİSTEMLER: Bir panele bağlanan Kart, Şifre, Parmak izi ve Yüz tanıma gibi cihazların verileri tek bir panele anlık aktarması yöntemi ile çalışan tüm kontrolün ve veri depolamalarının panel üzerinde yapıldığı sistemlerdir. 

Bu iki sistemde iki ayrı yazılımla çalışabilmektedir

  1. GİRİŞ ÇIKIŞ YAZILIMI: Sadece personelin işe giriş çıkış saatlerini veri olarak tutar Aylık Haftalık Günlük ve Anlık. personel bazlı, bölüm bazlı, Gurup bazlı raporlar alabilir. Maaş puantaj gibi hesaplamalar yapmaz.
  2. PDKS YAZILIMI: Personelin giriş çıkışını vardiyalarını maaş ve mesai takiplerini izinlerini ve görevlerini ayrı ayrı takip eder. Gerekli hesaplamaları ve puantajı tutar. İşe giriş çıkış saatlerini veri olarak tutar Aylık Haftalık Günlük ve Anlık. personel bazlı, bölüm bazlı, Gurup bazlı raporlar alabilir.

Ayrıca bir de ACCESS KONTROL SİSTEMLERİ için GEÇİŞ KONTROL YAZILIMI vardır.

Bu yazılım gurupların, kişilerin, sınıfların hangi saatlerde hangi kapılardan geçebileceğini, ziyaretçilerin hangi kat ve kapılardan ne kadar süreyle geçebileceğini takip eder tek bir bilgisayardan yetkilendirme takip tüm kapıları açma, kapıları tümünü kilitleme, giriş çıkışları canlı izleme ve takip etme, Çeşitli raporlar alabilme olanağı sunar.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret263298
Çalıştığımız Markalar