• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Yüz Tanıyıcı Sistemler

YÜZ TANIMA PERSONEL KONTROL VE KAPI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

İrtibat Numaralarımız:

0312 312 12 51 & 0532 501 12 51

ANKARA YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

 

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Teknolojinin geliştiğinin bir kanıtı yüz tanıma sistemleri Ankara ile siz de kurumsal ya da özel alanda güvenli koşullar yaratabilirsiniz. Direkt olarak kişinin yüzünün algılanması ile sistem üzerinden giriş yapmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Yüz Tanıma Sistemleri Nasıl Çalışır?

Herhangi bir alanda güvenliği sağlamak adına yüz tanıma sistemleri Ankara kurulum yapabilir. Oldukça basit bir kurulumu olan bu sistem ile güvenlik sağlanır. Mümkün olduğunca kamera sistemleri ile ortak şekilde kurulan bu sistem, sizi yüzünüzden tanır.

Yüz Tanıtma: Sistemin sizi algılaması ve girişinize izin vermesi için yüz tanıtmak gereklidir. Kurulum tamamlandıktan sonra giriş işlemine izin verilmesi için tek tek yüz tanıtılır. Ekranda çıkan yuvarlağın içinde yüzünüzü tutarsınız. Sonrasında yüz tanıma sistemleri Ankara üzerinden edinmiş olduğunuz bu sistem, bir sonrası sefer sizin yüzünüzü tanır ve direkt olarak giriş yapılır.

Yüz Tanıma Sistemi Avantajları

En önemli avantaj sizin için sağladığı güvendir. Onun dışında kişiyi yüzünden tanıması, herhangi bir durumda hile yapılmasını da söz konusu etmez. Mümkün olduğunca herkesin sistem üzerinden giriş yapması ile güvenliğin yüksek oranda iyileşeceği söylenebilir.

Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları

Uygun fiyatlı şekilde ev ve iş yerlerine ulaşımı mümkün olan bir sistemdir. Bu sistem üzerinden direkt olarak koşullar iyileşir. 0312 312 1251 veya info@kmsbt.com  ile iletişime geçerek, en kısa sürede sistem kurulumu yaptırabilirsiniz.


Yüz Tanıma Ve Biometrik Sistemlerle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen ''Buraya Tıklayınız''


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret253124
Çalıştığımız Markalar