• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Parmak İzi Okuyucu Sistemler

 
Parmakların Uç Bölgesi İnsan Biyometrisine Uygun Olarak Benzersiz Yaratılmıştır.Bu Yapının Aynısının Yada Bir Benzerinin Hiç Bir İnsanda Bulunamayacağı İçin En Güvenilir Şifreleme Yöntemi Olarak Kullanılır. Parmak Ucu Bölgesinde Yer Alan Bir Nevi Haritaya Benzeyen  Yapı Aslında Girinti Ve Çıkıntılardan Meydana Gelir. 

Parmak İzi Okuma Cihazları Bu Girinti Ve Çıkıntıların Birbirine Mesafesini,Kıvrımların Açılarını Ve Belli Noktaların Birbirne Uzaklığını Algılayarak Belli Bir Şifreleme Algoritması Oluşturur.
Bu Algoritmaya Dayalı Olarak Daha Önceden Cihaz İçerisine Kaydedilen Bir Parmak İzi Tekrar Cihaza Okutulduğunda Eşleştirme Gerçekleşir.

Parmak İzli Geçiş Sisteminin Avantajları Nedir Ve Nasıl Çalışır.

Kartli gecis sistemlerinde oldugu gibi kisiler kart tasimazlar yada sifreleri akillarinda tutmak zorunda kalmazlar.Tum veri kisinin parmak uclarinda gizlidir.Kisinin kimlik bilgileri parmaklarinin ucuna parmak izi olarak kodlanmistir.

Parmak izi tercihinde kartimi unuttum, kaybettim gibi mazeretler tamamen ortadan kalkar.

Kart tercihinde ilk kart maliyeti ile kullanildikca yipranmadan dolayi kart yenileme maliyeti vardir. Parmak izi sarfi sifir (0) olan bir tercihtir.

Parmak izi tercihinde kayip, unutma, caldirma gibi mazeretler sona erer.
Kartli gecis sistemlerinde bir personelin birden cok kisinin kartini okutma dayanismasi cok gorulur. Parmak izi bu acidan yuzde100 guvenlidir.Parmak izli sistemlerde bu risk sifirdir. cunki kimse kimsenin yerine parmak izini hicbir kosulda okutamaz.

Ürün, Fiyat, Montaj gibi hizmetlerden faydalanmak için firmamızla iletişim kurmanız sizlerinde faydasına olacaktır.

0312 3121251 - 0532 5011251 veya info@kmsguvenlik.com mail adresi ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret265302
Çalıştığımız Markalar