• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Otel Kilit Sistemleri

OTEL, YURT,PANSİYON,MİSAFİRHANE GİBİ YERLERDEKİ ODALARA GÜVENLİ GİRİŞ ÇIKIŞ SAĞLANABİLMESİ İÇİN KULLANILAN SİSTEMLERDİR

KARTLI OTEL KİLİDİ

İrtibat Numaralarımız:

0312 312 1 251 & 0535 402 81 01

Otel kapı kilit sistemleri,  evlerimizde ya da iş yerlerimizde kullandığımız kilit sistemlerimden çok daha gelişmiş kilit sistemleridir. Bu kilit sistemleri en çok otellerde kullanılır. Otellerin en büyük ihtiyaçları arasında otel kapılarının kontrol edilmesi gelir.

Otel kapılarına takılan elektronik otel kapı kilitleri mifare ve temic kart teknolojisiyle çalışır. Mifare ve temic kartlar manyetik kartlardır. Cihaza herhangi bir temas olmadan manyetik kart okutulur ve böylelikle cihazda ve kartlarda aşınma gerçekleşmez.  Otel kapı kilit sistemi, kalem pille ya da adaptörle çalışabilir. Otel kapı kilit sistemi onunla entegreli çalışan bir kilit çalışır. Otele  gelen müşterinin kartını kaydetmek için önce idari kart ile cihaza o kullanıcının kartı kaydedilir. Kişi kaydedilmiş olan kartını kapı kilidine gösterir ve kapı kilidi serbest kalır.

Otel kapı kilit sistemleri otel otomasyonları ile uyumlu çalışır. Cihazda ki bütün giriş çıkış hareketleri otomasyon programı tarafından takip edilebilir. Otel kapı kilidi sistemlerinde kart kaybolması durumunda yeni kart çıkartma işlemi çok kısa süre içinde gerçekleştirilebilir.

Kartlı Otel kapı kilit sistemi

Sistem kurulumu ve kullanımı çok basittir. Kartlı Otel kapı kilit sisteminin pili azalmaya başladığında sesli olarak uyarı verir. Pilin tamamen bitmesi durumunda ise manuel açma anahtarı ile kapı açılabilir. Otel kapı kilit sistemi, elektronik bir sistem olması sayesinde, teknoloji ile birlikte size konfor ve güven sağlar. Sağlam iç ve dış yapısı sayesinde, her türlü ısı ve toz ortamında çalışmaya devam eder.
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret261187
Çalıştığımız Markalar