• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Şifreli Kartlı Sistemler

Kartlı ve şifreli kilit sistemleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza girerek büyük önem kazanmıştır. 
 
Yetkisiz ve istenmeyen kişilerin giriş çıkışlarının engellenmesinde büyük öneme sahip olan geçiş kontrol sistemlerinin bir parçası olan şifreli kartlı geçiş sistemleri kullanım kolaylığı ve firmamızın vizyonu açısından bir çok alanda kolaylıklar sağlamaktadır.
 
Uzun yıllardır her türlü geçiş kontrol sisteminde deneyim ve tecrübe sahibi olan firmamız ankara başta olmak üzere Türkiyenin bir çok il ve ilçesinde sistemler kurmuş ve kurmaktadır.
 
Sektörün öncü firmalarının bayiliğini ve distribitörlüğünü yapan firmamız kartlı şifreli geçiş sistemlerinin yanında parmak izi,yüz okuma sistemleri,personel devam kontrol sistemleri,asansör kat yetkilendirme sistemleri, interlock kapı sistemleri gibi alanlardada sizlere hizmet vermektedir.
Kaliteli ürün, uygun maliyet ve deneyimli teknik ekibimizle 20 yılı aşkın süredir sizlere güven sunmaktayız.
 
Firmamızla çalışmak sizlerede büyük faydalar sağlayacaktır.
 

İrtibat Numaralarımız:
0312 312 1 251 & 0535 402 81 01şifreli kilit, kartlı kilit, ofis kilit, kapı kilit, kilit, elektrikli kilit, manyetik kilit, oda kilit, makam kilit, apartman kilit, site kilit, elektronik kilit, mifare kart, rfıd kart, geçiş sistemi, geçiş kontrol, geçiş kontrol sistemi,

Yorumlar - Yorum Yaz

Ücretsiz Keşif İstiyorum

 
 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret261187
Çalıştığımız Markalar