• https://www.facebook.com/kms.bilgi.teknolojileri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325011251
  • https://www.twitter.com/@aksekili19
  • https://www.instagram.com/kmsguvenlik
  • https://www.youtube.com/@kmsguvenlik

 GÜVENLİK KAMERASI, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ, KARTLI ŞİFRELİ KAPI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ, PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ,GARAJ KAPISI BARİYER SİSTEMLERİ,

LG

 ankara güvenlik kamera sistemleri

Apartman Güvenlik Kamera SistemleriTüm Türkiye genelinde kamera sistemleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önüne alarak Kaliteli ürün,güvenilir hizmet anlayışını prensip edinerek hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Projelerinizde ürün desteği,teknik destek veya yerinde montaj hizmeti sunmaktayız.

AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

Apartman Kamera güvenlik sistemleri Hırsızlık başta olmak üzere günümüzde birçok sebeple kaçınılmaz ihtiyaç haline gelmiştir.

Çeşitli marka ve modellerde AHD kamera sistemi ve İP kamera sistemi olmak üzere iki çeşit olarak yapılabilmektedir.

Apartman Kamera Sistemlerinde maliyet  ve montaj kolaylığı göz önünde bulundurularak en çok kullanımda olan AHD kamera sistemleri tercih edilmektedir.

Apartman kamera sistemlerinde yılların tecrübe ve deneyimine sahip firmamızı tercih edenler hep karlı çıkmış Kalite, Fiyat ve aradığında ulaşılabilmenin mutluluğunu yaşamışlardır.

 

İrtibat Numaralarımız
0312 312 12 51 & 0532 501 21 51

Ücretsiz Keşif İstiyorum

 
 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret265305
Çalıştığımız Markalar